Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Szczerbaków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

170 000 zł23 700 m² 7,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Grupa Fortis Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży 4 działek położonych w miejscowości Szczerbaków, gmina Wiślica. Łączna powierzchnia gruntów wynosi 2,37 ha. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Lubasz

Lubasz(Szczerbaków + 24 km)

320 000 zł5 810 m² 55,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy ofertę sprzedaży działki rolnej położonej w miejscowości Lubasz gmina Szczucin. Oferowana nieruchomość ma wielkość 5810 m 2. Kształt nieregularny, teren płaski. Szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna Busko-Zdrój

Busko-Zdrój(Szczerbaków + 15 km)

1 210 000 zł22 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Sprzedam atrakcyjną działkę budowlano- inwestycyjną o powierzchni 22 000m2 w Busku Zdroju. Działka położona jest w południowej części miasta. Teren uzbrojony w drogi, media,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Skrzypiów

Skrzypiów(Szczerbaków + 24 km)

62 400 zł10 400 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka zalesiona o pow. 1,04 ha a częściowo grunty orne mieszcząca się w miejscowości Skrzypiów obok Pińczowa woj. Świętokrzyskie. Las - sosna 50 letnia (27 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Gręboszów(Szczerbaków + 12 km)

110 000 zł3 300 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana usytuowana w Kozłowie-najstarszej wsi gminy Gręboszów położonej przy prawym brzegu Wisły. Działka w otoczeniu zieleni o powierzchni 3300.00 m2 w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Młyny

Młyny(Szczerbaków + 23 km)

90 000 zł5 500 m² 16,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka z dostępem do drogi i wszystkich mediów z możliwym potencjałem zabudowy mieszkaniowej Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica z dobrym dojazdem dobra.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij